Стоматологічна клініка Duna

Стоматологія Дюна - це клініка нового покоління, в якій ми надаємо повний спектр послуг у галузі стоматології, забезпечуючи високий рівень комфорту для наших пацієнтів.

Протягом багатьох років наша клініка накопичувала безцінний досвід і освоювала найкращі практики в галузі медичного обслуговування. Ми ретельно опрацьовуємо кожну деталь, щоб забезпечити нашим пацієнтам високоякісне лікування.

У нашій стоматології створена атмосфера, яка допомагає пацієнтам відчути себе спокійно і розслаблено. Професійне обладнання в поєднанні з високою кваліфікацією наших лікарів робить процес лікування ефективним і безболісним.

Наші досягнення

Стоматологія Дюна - це приватна стоматологічна клініка, яка поєднує в собі сучасність і комфорт. Ми пропонуємо нашим пацієнтам повний спектр стоматологічних послуг.
21
роки бездоганної роботи
100+
послуг
11000+
вилікуваних зубів
7
згуртованих фахівців
post
post
post
post
Сертифікати

Обладнання

post

Стоматологічний рентген Vatech AnyRay II

Стоматологічний рентген Vatech AnyRay II встановлює нові стандарти в галузі дентальної рентгенографії, забезпечуючи отримання високоякісних зображень за мінімального впливу радіації. За допомогою цього сучасного рентгенівського апарату ми можемо отримати детальні зображення ваших зубів і структур порожнини рота, що сприяє точній діагностиці та плануванню лікування.

post

Система для зчитування рентген знімків PSPIX

Система зчитування рентгенівських знімків PSPIX розроблена для того, щоб надати фахівцям найсучасніший і найефективніший аналіз рентгенівських знімків. Володіючи 100%-вою ефективністю, вона є оптимальним рішенням для точної і швидкої рентгенодіагностики.

post

Автоклав Mocom B-22

Автоклави класу B – найбільш функціональні та практичні, оскільки обмеження та протипоказання для проведення стерилізації в цих камерах – практично відсутні. За допомогою цього приладу ми швидко стерилізуємо будь-який вид інструментів і матеріалів.

Автоклав B-22 оснащений новітньою та вдосконаленою системою безпеки. Він призначений для ефективної та швидкої стерилізації різних інструментів і матеріалів, що використовуються в медицині, а особливо в стоматології. Відсоток ефективності обладнання 100%.

Що кажуть наші клієнти

Залишити відгук

ДЮНА

вулиця Генерала Бочарова, 23, 1, Одеса

4,4 45 reviews

 • Avatar Даша Гладких ★★★★★ місяць тому
  Нещодавно видаляла зуби мудрості у цій стоматології. Процедура пройшла безболісно, завдяки якісній анестезії. Приємним сюрпризом для мене стали доступні ціни.
 • Avatar Наташа Милькевич ★★★★ місяць тому
  Хороша клініка, але довелося трохи почекати своєї черги. В іншому все чудово.
 • Avatar Екатерина Витман ★★★★ місяць тому
  Була з дитиною на огляді у Сівкової Лариси. Чудовий лікар. Вона зробила все, щоб дитині було комфортно і вона не боялася. Залишилась задоволеною походом у стоматологію. Обов'язково прийдемо ще)))
 • Avatar Liudmyla Lazko ★★★★★ місяць тому
  Хороша стоматологія. Поставила пломбу – все швидко та безболісно. Ціни адекватні, персонал привітний. Дякуємо за відмінне обслуговування!

Потрібна консультація?

Залишити заявку

Залишаючи заявку, ви підтверджуєте, що прочитали Політику конфіденційності

Наші месенджери

Clinic
Цей сайт використовує файли cookies та сервіси збору технічних даних відвідувачів. Детальніше