Потрібна консультація?

Залишити заявку

Залишаючи заявку, ви підтверджуєте, що прочитали Політику конфіденційності

Наші месенджери

Імплантація зубів в Одесі: естетично, якісно й акуратно

На сьогоднішній день дентальна імплантація - найдосконаліший спосіб повернути здавалося б назавжди втрачені зуби, а разом з ними - можливість нормально жувати і посміхатися без сорому.Міцні титанові штифти замість крихких і схильних до хвороб коренів і міцна штучна емаль, здатна прослужити вам довше, ніж натуральна. Не дивно, що стоматологія та імплантація сьогодні так популярні серед людей, які піклуються про своє здоров'я і зовнішній вигляд.

Імплантація зубів в Одесі: естетично, якісно й акуратно

Що ж являє собою дентальна імплантація?

На жаль, навколо імплантації зубів в Одесі ходить багато чуток і легенд. Людям здається, що це страшно, дорого і боляче. Чи так це насправді? Зрозуміло, ні.

Насправді дентальна імплантація для пацієнта не складніша, ніж просте видалення зуба. До того ж, у якісному центрі на кшталт “ДЮНА” ви не тільки отримуєте найкращі ціни на зубну імплантацію. Наші клієнти твердо знають, що у нас імплантація проходить:

Безболісно

Завдяки використанню апарату комп’ютерної анестезії (наразі практично єдиного в місті), ми можемо проводити найбезболіснішу імплантацію зубів в Одесі. До того ж, такий вид знеболювання допомагає звести до мінімуму витрату анестетика – а значить, і навантаження на організм.

Якісно

Високоякісні титанові імпланти від провідних європейських виробників забезпечать надійне кріплення, відсутність дискомфорту і довговічність конструкції. А талант і досвід наших стоматологів забезпечать максимально акуратний і естетичний результат.

Без шкоди для здорових зубів

Чи потрібно вам імплантувати один або кілька зубів, це ніяк не торкнеться ваших, рідних. Кожен клієнт нашого центру знає, що наші ціни на зубну імплантацію включають в себе найвищий рівень обслуговування і майстерну роботу досвідчених лікарів.

З максимально швидким загоєнням

Стоматологія та імплантація – хірургічні процедури. А отже, вкрай важливий такий момент як післяопераційне відновлення. Завдяки грамотному підбору методик і препаратів, пацієнти центру ДЮНА відновлюються в рекордні терміни – навіть під час лікування ускладнених і запущених випадків.

Саме тому багато наших клієнтів відзначають, що після кохлеарної імплантації почуваються навіть комфортніше, ніж із рідними зубами. І, зрозуміло, не варто забувати і про таку важливу річ як ціни на зубну імплантацію. Адже більшість людей часто лякають саме вони. Але не з нами: крім того, що дентальна імплантація в центрі ДЮНА коштує дешевше, ніж у більшості клінік Одеси.

Записатися на консультацію до лікаря-стоматолога можна за телефонами:

Ми завжди раді Вам допомогти!

УВАГА! Прайс представлений з метою ознайомчого характеру і не несе інформації про остаточну вартість Лікування.

Остаточна вартість лікування може бути сформована стоматологом тільки після огляду.

На вартість лікування впливає тяжкість стоматологічної нозології, яка виявляється безпосередньо при
огляді на консультації ї може відрізнятися від уявлення пацієнта про свій стан, оскільки при багатьох
процесах в порожнині рота больовий синдром розвивається тільки на термінальній стадії

У вартість огляду і консультації не включені рентгенологічні методи дослідження, анестезії, ізоляційні
матеріали.

Ціни на послуги: Імплантація зубів

Переглянути повний прайс-лист

*Ціни актуальні до 01/07/2024

Що кажуть наші клієнти

Залишити відгук

ДЮНА

вулиця Генерала Бочарова, 23, 1, Одеса

4,4 45 reviews

 • Avatar Даша Гладких ★★★★★ місяць тому
  Нещодавно видаляла зуби мудрості у цій стоматології. Процедура пройшла безболісно, завдяки якісній анестезії. Приємним сюрпризом для мене стали доступні ціни.
 • Avatar Наташа Милькевич ★★★★ місяць тому
  Хороша клініка, але довелося трохи почекати своєї черги. В іншому все чудово.
 • Avatar Екатерина Витман ★★★★ місяць тому
  Була з дитиною на огляді у Сівкової Лариси. Чудовий лікар. Вона зробила все, щоб дитині було комфортно і вона не боялася. Залишилась задоволеною походом у стоматологію. Обов'язково прийдемо ще)))
 • Avatar Liudmyla Lazko ★★★★★ місяць тому
  Хороша стоматологія. Поставила пломбу – все швидко та безболісно. Ціни адекватні, персонал привітний. Дякуємо за відмінне обслуговування!

Потрібна консультація?

Залишити заявку

Залишаючи заявку, ви підтверджуєте, що прочитали Політику конфіденційності

Наші месенджери

Clinic
Цей сайт використовує файли cookies та сервіси збору технічних даних відвідувачів. Детальніше