Потрібна консультація?

Залишити заявку

Залишаючи заявку, ви підтверджуєте, що прочитали Політику конфіденційності

Наші месенджери

Приватна дитяча стоматологія

Якщо вам потрібен дитячий зубний лікар, ласкаво просимо до стоматологічного ценру ДЮНА. Приватна дитяча стоматологія, в яку пацієнти приходять без страху.Найчастішою помилкою батьків є тверда впевненість у тому, що якщо в дитини зуби ще не змінилися з молочних на корінні, не варто турбуватися щодо лікування різних патологій.Однак це докорінно неправильно: і це може підтвердити будь-який дитячий зубний лікар. Вчасно не проліковані молочні зуби можуть призвести до розвитку вельми неприємних ускладнень: ларингітів, фарингітів, нагноєння ясен, загальних запальних захворювань або навіть загальної інтоксикації.Саме тому своєчасне звернення до дитячої стоматологічної клініки так важливо. Але ще важливіше вибрати правильну клініку: адже під час роботи з пацієнтами дитячого віку важливе не тільки вміння і досвід стоматолога, а й його навички грамотного спілкування з дітьми.

Приватна дитяча стоматологія

Чому послуги дитячого стоматолога в Одесі так затребувані?

Будь-який дитячий зубний лікар відповість вам, що чим раніше зайнятися проблемою, тим краще для дитини. На це є кілька вагомих причин:

Зубний біль

По-перше, найпоширеніша проблема, з якою в кінцевому підсумку звертаються в часту дитячу стоматологію: не лікований зуб може почати сильно боліти.

Косметичний дефект

По-друге, втрата зуба негативно впливає як на формування зубного ряду, так і на форму всієї щелепи. Тому якщо все пустити на самоплив, то можна приректи дитину на косметичний дефект, який залишиться з нею на все життя.

Загроза інфекції

По-третє, хворий зуб – вхідні ворота для інфекції. І якщо не звернути уваги на проблему, то можна не тільки дочекатися великого запалення, а й позбутися постійного зуба. У цьому разі навіть найкраща дитяча стоматологія вже не допоможе.

Дитячі комплекси

По-четверте, хворі зуби – джерело маси дитячих комплексів. Дефекти зубної емалі, форми зубів або поганий запах з рота можуть зробити дитину посміховиськом в очах однолітків. Дитяча стоматологічна клініка може вчасно позбавити її від такої незавидної долі.

Як вибрати дитячого стоматолога в Одесі?

Часто діти бояться відвідувати стоматолога. Не дивно, адже в нашій свідомості ще залишилися спогади про старі радянські методи лікування. Цей страх підсвідомо передається і дітям.

Але на ділі приватна дитяча стоматологія настільки не схожа на те, чого боїться переважна більшість, що обґрунтованість подібних страхів перебуває під великим питанням.

Приємна атмосфера, просторі світлі приміщення, зручні кімнати для очікування і відпочинку – і, звісно, найсучасніше обладнання та досвідчені лікарі.

Усе це робить відвідування лікаря по-справжньому приємним. І часто дитина, побувавши на прийомі в такому місці, тільки дивується, чому ж люди бояться стоматологів. Тож якщо вам потрібна найкраща дитяча стоматологія, звертайтеся до сучасного стоматологічного центру, яскравим прикладом яких є ДЮНА.

Записатися на консультацію до лікаря-стоматолога можна за телефонами:

Ми завжди раді Вам допомогти!

УВАГА! Прайс представлений з метою ознайомчого характеру і не несе інформації про остаточну вартість Лікування.

Остаточна вартість лікування може бути сформована стоматологом тільки після огляду.

На вартість лікування впливає тяжкість стоматологічної нозології, яка виявляється безпосередньо при
огляді на консультації ї може відрізнятися від уявлення пацієнта про свій стан, оскільки при багатьох
процесах в порожнині рота больовий синдром розвивається тільки на термінальній стадії

У вартість огляду і консультації не включені рентгенологічні методи дослідження, анестезії, ізоляційні
матеріали.

Ціни на послуги: Дитяча стоматологія

Переглянути повний прайс-лист

*Ціни актуальні до 01/07/2024

Що кажуть наші клієнти

Залишити відгук

ДЮНА

вулиця Генерала Бочарова, 23, 1, Одеса

4,4 45 reviews

 • Avatar Даша Гладких ★★★★★ місяць тому
  Нещодавно видаляла зуби мудрості у цій стоматології. Процедура пройшла безболісно, завдяки якісній анестезії. Приємним сюрпризом для мене стали доступні ціни.
 • Avatar Наташа Милькевич ★★★★ місяць тому
  Хороша клініка, але довелося трохи почекати своєї черги. В іншому все чудово.
 • Avatar Екатерина Витман ★★★★ місяць тому
  Була з дитиною на огляді у Сівкової Лариси. Чудовий лікар. Вона зробила все, щоб дитині було комфортно і вона не боялася. Залишилась задоволеною походом у стоматологію. Обов'язково прийдемо ще)))
 • Avatar Liudmyla Lazko ★★★★★ місяць тому
  Хороша стоматологія. Поставила пломбу – все швидко та безболісно. Ціни адекватні, персонал привітний. Дякуємо за відмінне обслуговування!

Потрібна консультація?

Залишити заявку

Залишаючи заявку, ви підтверджуєте, що прочитали Політику конфіденційності

Наші месенджери

Clinic
Цей сайт використовує файли cookies та сервіси збору технічних даних відвідувачів. Детальніше