Блог стоматолога

Вініри: 6 причин їх встановити

Вініри: 6 причин їх встановити

Індустрія косметичної стоматології розвивалася, пропонуючи рішення практично всіх проблем, пов’язаних з гігієною порожнини рота, проблемами зубів і естетикою посмішки. І все ж більшість людей, можливо, не знають про найсучасніше на сьогоднішній день рішення в галузі корекції посмішки. Зубні вініри призначені для приховування пошкоджених, сколених або деформованих зубів, щоб надати посмішці природності, але водночас зробити її симетричнішою, стійкішою до плям і яскравішою. Далі детальніше розглянемо, що таке вініри, їхні переваги та процедуру їхнього встановлення.

Що таке вініри?

Щоб зрозуміти, що таке вініри, згадайте про зубну коронку, яка встановлюється після лікування кореневого каналу або іншої стоматологічної операції. Вона покриває і захищає зуб, допомагаючи нормально харчуватися й уникати подальших пошкоджень.

Зубні вініри – це аналогічні пластинки, які виготовлені з тонко нарізаного матеріалу під колір зуба і покривають його поверхню. Вони допомагають захистити зуби та покращити їхній зовнішній вигляд. Лікар-ортодонт прикріплює вінір до зубів, щоб змінити їхню форму, колір, розмір і вирівнювання. Зазвичай це косметична процедура, але стоматологи рекомендують вініри тим, хто потребує захисту і підтримки пошкоджених або травмованих зубів.

Процедура встановлення вінірів

Після першої консультації процедура встановлення вінірів зазвичай ділиться на три прийоми. Ось як це відбувається:

Прийом 1

Лікар оглядає Ваші зуби, з’ясовує історію хвороби та перевіряє, чи немає проблем із прикусом. Він обговорює з Вами естетику Вашої посмішки і цілі, яких Ви хочете досягти за допомогою вінірингу.

Прийом 2

На цьому прийомі лікар підготує Ваші зуби до встановлення вінірів. Це включає в себе зняття зліпків і обрізку емалі під товщину вініра. Після зняття зліпка з зубів він відправляється в зуботехнічну лабораторію для виготовлення вініра.

Прийом 3

Під час останнього прийому вініри прикріплюються до зубів за допомогою стоматологічного цементу.

6 причин розглянути можливість встановлення вінірів

Встановлення вінірів має низку переваг. Вони забезпечують міцність і підтримку слабким зубам, надають усмішці яскравішого і симетричнішого вигляду. Нижче наведено шість основних причин, через які вам слід розглянути можливість встановлення вінірів:

Процедура швидка і безболісна

Лікарі зазвичай вводять у порожнину рота знеболювальний засіб, щоб зробити процедуру встановлення вінірів якомога безболіснішою. Залежно від стану ваших зубів час, необхідний для проведення процедури, може варіюватися. Зазвичай вона виконується протягом 30 хвилин – години.

Зміна форми зубів і досягнення ідеальної симетрії

Невідповідність Вашої посмішки може бути першим, що помічають оточуючі. Це може змусити вас почуватися ніяково та менш упевнено. Вініри допоможуть вам змінити форму вашої посмішки і домогтися ідеальної симетрії для створення голлівудської посмішки.

Приховування постійних плям

Відбілювання зубів, зокрема відбілювальні процедури, може не позбавити багаторічних плям. Зубні вініри допоможуть приховати плями на зубах і створити сяючу посмішку.

Менше карієсу

Вініри не можуть допомогти виправити карієс або пошкодження зубів. Перед встановленням вінірів рекомендується повністю вилікувати карієс. Після встановлення вініри захищатимуть зуби від подальшого руйнування і карієсу. З їхньою допомогою можна приховати відколи, поломки або пошкодження зубів.

Заповнення відсутніх проміжків

Якщо у вас є проміжки між двома або більше зубами, вініри допоможуть заповнити їх. Одним зі способів усунення прогалин у зубах є бондинг. Але вініринг також є ефективним способом усунення щілин між зубами та отримання бездоганної посмішки.

Довговічність

Порцелянові вініри міцні та стійкі до пошкоджень. Вони розраховані на тривалий термін служби. За умови правильного догляду та обслуговування вініри можуть прослужити до двадцяти-двадцяти п’яти років. Тільки коли вініри почнуть знебарвлюватися або з’являться тріщини, знадобиться їх заміна.

Переваги вінірів

Крім описаних вище причин, зубні вініри мають цілу низку переваг. Якщо ви вирішили встановити вініри на свої зуби, ви повинні знати, що ця процедура має безліч переваг.

 1. Швидкість процедури – максимум два-три візити.
 2. Вініри міцні та довговічні; їх виготовляють таким чином, щоб вони були сумісними з яснами.
 3. Вініри можуть бути виготовлені за індивідуальним замовленням.
 4. Вони стійкі до пошкоджень і плям.

Якщо ви хочете підвищити впевненість у собі і поліпшити свою посмішку, вініри можуть стати гідною інвестицією. Однак план лікування для кожного пацієнта різний, і перш ніж приступати до процедури, необхідно обговорити всі можливі варіанти зі своїм стоматологом. Вініри – це визнаний варіант косметичної стоматології, що дає змогу змінити посмішку та усунути її дефекти. Вони довговічні, надійні й ідеально підходять для тих, хто хоче підвищити свою впевненість у собі завдяки яскравішій і рівнішій посмішці.

Рекомендовані статті

Неправильний прикус: як виправити
Види брекетів та їх відмінності
Перейти до всіх статей

Що кажуть наші клієнти

Залишити відгук

ДЮНА

вулиця Генерала Бочарова, 23, 1, Одеса

4,4 45 reviews

 • Avatar Даша Гладких ★★★★★ місяць тому
  Нещодавно видаляла зуби мудрості у цій стоматології. Процедура пройшла безболісно, завдяки якісній анестезії. Приємним сюрпризом для мене стали доступні ціни.
 • Avatar Наташа Милькевич ★★★★ місяць тому
  Хороша клініка, але довелося трохи почекати своєї черги. В іншому все чудово.
 • Avatar Екатерина Витман ★★★★ місяць тому
  Була з дитиною на огляді у Сівкової Лариси. Чудовий лікар. Вона зробила все, щоб дитині було комфортно і вона не боялася. Залишилась задоволеною походом у стоматологію. Обов'язково прийдемо ще)))
 • Avatar Liudmyla Lazko ★★★★★ місяць тому
  Хороша стоматологія. Поставила пломбу – все швидко та безболісно. Ціни адекватні, персонал привітний. Дякуємо за відмінне обслуговування!

Потрібна консультація?

Залишити заявку

Залишаючи заявку, ви підтверджуєте, що прочитали та погоджуються з Політикою конфіденційності та Політикою cookie

Наші месенджери

Clinic
Цей сайт використовує файли cookies та сервіси збору технічних даних відвідувачів. Детальніше